دسته‌بندی نشدهراهنماییمطالب جالب خواندنیمطالب مهم

موکل گرفتن و موکل داشتن چگونه است ؟ آیا هر کس میتونه موکل بگیره

موکل گرفتن تسخیری و رحمانی چگونه است و آیا هر کس میتونه موکل بگیره ؟ چند نوع موکل وجود دارد.

موکل گرفتن

چطور میشه موکل داشت یا موکلی را تسخیر کرد

اصلا موکل چیست و کارش چیست و روش موکل گرفتن به چه صورت است آیا کسی میتونه به ما موکل بده اصطلاح موکل اینروزها خیلی باب شده و خیلی ها دم از موکل داشتن میزنند و ادعای ارتباط با موکل را دارند. موکل یک نیروی ماورایی است که در هر جا میتواند وجود داشته باشد و انواع مختلفی دارد از موکلین رحمانی و دوست انسان تا موکلین شیطانی و جنی که گرجه ممکنه مزیتهایی داشته باشه اما موجب آسیب انسان هم میشوند . پس وقتی حرف از موکل گرفتن میشه منظور هر موکلی نیست و موکل انواع مختلفی دارد

اما موکل چیست

موکل میتواند ارواح طیبه باشد و یا از جنس ملک و یا فرشتگان و یا انواع جن و یا شیاطین و نیروهای خاص. موکل گرفتن بتنهایی مهم نیست نوع موکل مهم است که از کدام نوع بالا باشد . و حتی گاه موکلینی هستند که از خود اثر نشان میدهند اما خاصیتی ندارند چون توانایی کمک به انسان را ندارند و در خیلی از موکلهای انگشترموکلدار دیده شده است و بعضی از افراد با دیدن این علائم بسیار خوشحال میشون اما عملا خاصیت و مزیتی دیده نمیشود.

موکل گرفتن به چه صورت انجام میشود

به سه صورت معمولا انسان میتواند موکل داشتن را تجربه کند موکل تسخیری

موکل ذاتی یا موروثی. موکل جذبی هم فرکانس که در ادامه توضیحاتی در مورد هر کدام خواهم داد

 موکل تسخیری چیست


قبل از هر چیز من بهتون پیشنهاد میکنم هرگز بدنبال تسخیر موکل نباشید.
برای موکل داشتن هرگز از روشهایی که برای استخدام موکل تسخیری  ارائه میشه استفاده نکنیدچون این روشها همگی همراه با قسمها و دعاهای بسیار سختی است که اگر هم موفق شوید همه اعمال را بدرستی تا آخر انجام دهید باز شما موکل راتسخیر کردید یعنی به زور او را به دام انداختید

و ان موکل حکم یک شیر درنده در قفس را داره که هرگاه که موفق به رهایی از این اسارت شود  تلافی تمام اون بلاها و اسارت را سر شما خواهد آورد.

 موکل تسخیری

موکل داشتن
موکل داشتن

این نوع موکل گیری را معمولا کسانی انجام میدهند که قدرتهای خاص دارند و قدرت کنترل این موکلین را دارند این نوع موکلها از جنس جن و شیطاین هستند.

(توجه کنید کسی نمیتواند برای شخص ثالث موکل تسخیر کند و گول افرادی که چنین ادعایی را دارند را نخورید.)

که آنها هم بلاخره ممکنه  در به اسارت گرفتن این موکلها اشتباهی کنند  و گرفتار عوارض بدی شوند. پس بهتره هرگز بدنبال موکل داشتن ان هم به روش تسخیری نباشید.

بهترین راه برای موکل گرفتن

موکل جذبی هم فرکانس راه خیلی بهتری برای گرفتن موکل هست. که البته ممکنه زمان ببره ولی در عوض بی خطره که همان موکل جذبی هم فرکانس است که روش جذب  آن هم با اثبات کردن خودتون به عنوان یک انسان شایسته و تقریبا  هم فرکانس کردن خود با موکل رحمانی است .(که البته عکس آن هم  ممکن است)

یعنی باید خود را پاک و پاکیزه کنید از گناهان و از تعلقات دنیوی و حسادت و دشمنی و بدیها و پلیدیها دور شوی ومرتب ذکر بگویید و نامهای موکلین بزرگ را صدا بزنید اونموقع وقتی به اندازه کافی با یک موکل همفرکانس شدید او خود شما را پیدا خواهد کرد و بشما وصل خواهد شد و موکلین خودشون شما را انتخاب خواهند کرد و این بهترین راه برای موکل داشتن است همیشه به یاد داشته باشید موکل داشتن یک چیز خواستنی نیست میشه گفت موکل یک هدیه از طرف کائنات است.

موکل ذاتی و یا موروثی

البته خیلی ها ذاتا موکل دارند که نیاز به موکل گرفتن ندارند و از لحظه ای که پا به بدنیا میگذارند موکل همراه آنهاست که این موکل میتواند موروثی هم باشدیعنی از اجدادماقبل به آنها انتقال پیدا کند  .

موکل گرفتن و نشانه های موکل داشتن ذاتی

با توجه به نوع موکل اینه که خیلی از سوالات را با اینکه اطلاعاتی در مورد انها ندارند جواب به انها الهام میشود و یا در موقعیتهای مختلف که امکان داره آسیب ببینند در آخرین لحظه نجات پیدا میکنند.

یا براحتی به اون چیزهایی که میخواهند به نحوی بدون زحمت میرسند. یا اگر کسی آزارشون بده خیلی زود طرف یک طوری مجازات میشه . این افراد موکل ذاتی دارند و ممکنه تا آخر عمرشون هم این موضوع را نفهمندچون سعی بر ارتباط نداشتن و هرگز به موکل گرفتن فکر نکردند و هیچ نمیدونستند این اتفاقها چرا براشون میفته.با تمرکز و ارتباط کلامی در خلوت و سوزاندن بخورات اصلی میتوانند

با موکل خود ارتباط برقرار کنند و کم کم این ارتباط را قوی کرد.  اما بعضی افراد برای موکل گرفتن سراغ دعانویس کلاهبردار میروند و دعانویس هم اعلام میکند در قبال مبلغی به انها موکل میدهند و ادعا دارند موکلین زیادی دارند. که هرگز چنین چیزی نیست و صحت ندارد موکل کالا نیست که خرید فروش شود.

آیا موکل گرفتن ممکنه

خیلی برایم عجیبه که اینهمه در مورد موکل توضیح دادم بعد افرادی رویایی بازم حرفهایی از خرید فروش موکل میزنند . من در جمیع عمرم چیزهای عجیب زیادی دیدم و استادانی را در علوم غریبه از ملل مختلف دیدم اما همچین جیزی وجود نداره و ندیدم که اولا کسی به شما موکل بده دوم اینکــه هرکاری بی برو برگشت از موکل بخواهیــد انجام بشه .

اینو فقط در موردش خوندید که حضرت سلیمان فقط چنین توانی داشته اما او قدرت بالایی در تشخیص دروغ از راست را داشته چون موکلین شیطانی دروغ زیاد میگویند.

آیا با موکل گرفتن همه چیز برای شما ممکن میشود

بعضی افراد بر این باورند اگر موکل داشته باشند همه به حرف آنها و تحت امر آنها هستند و  از همه امور غیب و یا وجود گنجینه ها میتوانند با خبر شوند و یا هر سوالی بکنند به آنها جواب خواهد داد.

شمایی که درخواست موکل گرفتن میکنید چه مبلغی میخواهید به کسی بدی که چنین توانی داشته باشه و در ازاش چنین قدرتی بشما بده . خوب اگر کسی چنین نیرویی بتواند به شما دهد اینقدر میلیاردر وجود داره که حاضرند میلیاردها دلار نه تومن بدهند تا چنین قدرتی داشته باشند  اونوقت هر چی آدم بدبخت و بیچاره مشکل دار توی ایران میخواهند همچین نیرویی را بخرند.

از خیال پردازی بیرون بیایید و گول افرادی که چنین ادعایی را دارند را نخورید چون همین سرمایه و پولی را هم که دارید از دست خواهید. بنظر من بجای موکل داشتن و موکل گرفتن  گر مشکل دارید حالا مالی کاری یا هرچی که مربوط به موفقیت است و شما درگیر بدشانسی هستید

با اینکه تواناییهای خوبی دارید نشانه این است یه جای کار میلنگه و یه چیزی مانند ویروس داره در زندگی شما اختلال ایجاد میکنه که قابل رویت نیست  باید کشف و امحا بشه این قضیه یک روال داره نه اینکه مشکلی که سالها با شما بوده یکشبه برطرف شود .

البته خیلیها که چنین مشکلاتی داشتند خود الان گواهانی هستند که خیلی زود با دعاها و روشهایی که به آنها آموخته شد خیلی زود روال زندگی عوض شد اما بعضی ها هم دیرتر چون هر انسان با دیگری فرق میکنه اما صبر و تلاش نیازه و پیگیری با امیدواری.

برای موفقیت از کجا شروع باید کرد

اول از هر چیز با یک درخواست سرکتاب کبیر و خاص و دقیق باید برسی شوید و موانع و مشکلات ماورایی و دعاهای مورد نیاز مشخص شود و بعد گرفتن دعاها و مکملهای متاتکنو و راهنمایی ها و بعد پیش بسوی موفقیت. این بهتر از این است که دنبال موکل گرفتن باشید.

اما اگر خیلی به موکل گرفتن علاقمندید میتوانید انگشتر موکلدار یا سنگ موکل دار بگیرید و با موکل آن ارتباط خود را قوی کنید. البته باید بسیار مراقب باشید

چون میتونم بگم ۹۹ درصد فروشندگان انگشتر موکلدار واقعا اینکاره نیستند و در مورد انگشتر موکل دار اینقدر دروغ و بزرگنمایی میکنند  که آدم میمونه این حرفها را از کجا در میارن. و فقط برای به طمع انداختن شما چنین دروغهایی را سر هم میکنند.

دوستان عزیز توجه کنند که کسی در مورد موکل گرفتن به من پیام نده و سوال نکنه من توضیحات لازم را اینجا دادم و بدونید هیچکس نمیتونه بشما موکل بده. مگر موکل با واسطه مانند انگشتر و یا سنگ موکل دار

نوشته های مشابه

‫۹۸ دیدگاه ها

  1. سلام من،زمانهای بچگی روخوب بخاطر نمیارم اماازمانی که یادم هست به اندازه موهای سرم اتفاقات عجیب واسم افتاده،مثلا بارهاوبارها باموتوریاماشین ازصحنه هایی ردشدم که باورش سخت هست،یادم۱بارباموتوربودم دوستمم همراهم بود ۱چنین حالتی پیش امدواسه خودم چون خیلی تکرارشده بودعادی بودامادوستم نزدیک۲ساعت توشوک بودحرف نمیتونست بزنه بعدش همش میگفت هنوزم باورنمیشه که ازاون صحنه ردشدیم،یااینکه بارهاوبارهااتفاق افتاده داشتم کاری میکردم،یاراهی ومیرفتم انگار۱نفربگه اینجانرویااین کارو نکن،اتفاق افتاده واسم بعدش میفهمیدم اگه ادامه میدادم حتی شایدمیمردم یاسالهااسیرزندان میشدم.میشه نظرت وبهم بگی ممنون میشم

  2. سلام من،زمانهای بچگی روخوب بخاطر نمیارم اماازمانی که یادم هست به اندازه موهای سرم اتفاقات عجیب واسم افتاده،مثلا بارهاوبارها باموتوریاماشین ازصحنه هایی ردشدم که باورش سخت هست،یادم۱بارباموتوربودم دوستمم همراهم بود ۱چنین حالتی پیش امدواسه خودم چون خیلی تکرارشده بودعادی بودامادوستم نزدیک۲ساعت توشوک بودحرف نمیتونست بزنه بعدش همش میگفت هنوزم باورنمیشه که ازاون صحنه ردشدیم،یااینکه بارهاوبارهااتفاق افتاده داشتم کاری میکردم،یاراهی ومیرفتم انگار۱نفربگه اینجانرویااین کارو نکن،اتفاق افتاده واسم بعدش میفهمیدم اگه ادامه میدادم حتی شایدمیمردم یاسالهااسیرزندان میشدم.میشه نظرت وبهم بگی ممنون میشم

  3. سلام وقت شما بخیر،،شما با خلوص قلبی هر روز سوره ی الرحمن رو بخونید واقعا تاثیر داره حتما صوتی اون رو دانلود کن که درست بخوانی، ۴۰ روز انجام بده وناامید و منصرف نشو تا ان شاءالله درست بشه

  4. سلام وقت بخیر .کسب و کارم خوابیده.اصلا اراده انجامشو ندارم .یا سرگردانم نمیدونم چکار کنم میگن طلسم شدی ۲بار پیش دعا نویس رفتم ولی باطل نشده.میشه کمکم کنید.ایت الکرسی هم زیاد میخونم

  5. سلام وقت بخیر .من پیش یه سید رفتم برای شرکتهای که گفتن ۷سال طلسم شدی و کارات پیش نمیره.واقعا هم اینطور بود،همیشه دعوا با همسرم،عصبانیت زیاد،انزواطلبی،بی برکت بودن پولم و زندگیم،افسردگی،شدید،خستگی،مخصوصا بی ارادگی،برام باطل طلسم نوشت ولی زیاد تاثیر نداشت.حرزامام جواد بستم یه خورده بهتر شده زندگیم،و چیزایی دخترم و خودم تو خونه می‌دیدیم،کمتر شده ولی هنوز کارم درست نشده ،دنبال هر کاری میرم بسته شده،فقط همه چی آب باریکه هستش،خودم و همسرم نماز خون هستیم و همیشه هم متوسل ب آیت الکرسی ولی بازم فایده ندارم.لطفا کمکم کنید .کسب و کارمون راه بیوفته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi
دعای سادات